Witamy na naszej stronie.

„SERCE DLA SZYMONA”

Zapraszamy do przyłączania się do akcji charytatywnej „SERCE DLA SZYMONA” promowanej oraz wspieranej przez naszą małą firmę. Akcja polega na zbiórce funduszy na operację serca dla małego Szymka podopiecznego fundacji ,,Przyszłość dla dzieci ,, który urodził się ze złożoną wadą serca. Chłopiec przeszedł już kilka złożonych operacji jednak potrzebna jest jeszcze jedna, która zaplanowana jest na czerwiec 2015 r.  Aby być spokojnym o to żeby serce Szymona nie przestało bić,  rodzice chłopczyka muszą uzbierać do tego czasu astronomiczną kwotę 37,5 tyś euro (160 tyś zł) na operację, która odbędzie się w Münster – Niemcy,  gdyż żadna klinika w Polsce nie jest wstanie takiej operacji przeprowadzić, dlatego rodzice muszą sami uzbierać potrzebną kwotę,  gdyż fundacja nie pokrywa kosztów leczenia za granicą. (Dowiedz się więcej…)

Jak można wesprzeć zbiórkę funduszy na operację dla Szymonka:

1 – KUPUJESZ – POMAGASZ:  Dokonując zakupów w naszej firmie (bezpośrednio na stronie lub na naszych aukcjach allegro) dołączasz do szlachetnych osób które pomagają, gdyż od każdej sprzedanej rzeczy, nasza firma przekazuje środki dla Szymona.

2 - 1%  PODATKU - wypełniając zeznanie podatkowe można wpisać numer KRS 0000148747 w rubryce cel szczegółowy 1%  Szymon Matwiejuk , wówczas 1 % podatku zostanie przekazany na leczenie Szymona.

3- WPŁATY BEZPOŚREDNIE – dla wszystkich chętnych wsparcia akcji, podajemy bezpośrednie dane do dokonywania wpłat na konto z przeznaczeniem na operacje dla Szymona.

nr konta darowizn – 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517 z dopiskiem operacja Szymona Matwiejuk

nr konta dla osób dokonujących przelewy z zagranicy  IBAN : PL 22 1240 1590 1978 OO10 1541 4293 SWIFT : PPLPW  z dopiskiem ,, Operacja Szymona Matwiejuk ,,

 

WSZYSTKIM SZLACHETNYM OSOBOM, WSPIERAJĄCYM AKCJĘ  „SERCE DLA SZYMONA” Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Rodzice Szymona, właściciel i pracownicy firmy.